Nová Daikin Emura -FTXJ20MS/W + RXJ20M

2300,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 2300,00 €
Cena bez DPH 1916,67 €
ID tovaru: 42
NOVINKA 2022.Nová Daikin Emura - FTXJ20MS/W + RXJ20M.Nová séria dizajnovej, jedinečnej a očarujúcej nástennej klimatizácie Daikin Emura. Nový inovatívny dizajn má kompaktnejšie rozmery s 10% zmenšením šírky vnútornej klimatizácie. Režim Econo s týždenným časovačom znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou. Klimatizácia Daikin Emura 3 je vybavená inteligentným okom s tepelným senzorom, čím poskytuje rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti. Táto inovatívna klimatizácia zvláda 3D prúdenie vzduchu aj funkciu Heat boost. Je vybavená vstavaným senzorom na meranie vlhkosti. Nová vonkajšia klimatizačná jednotka má nový atraktívny gril v slonovinovej bielej farbe a zväčšený operačný rozsah – do 50°C pri chladení a až do -20°C pri vykurovaní. Infračervené diaľkové ovládanie je dostupné vo farbe vnútornej klimatizácie. Je kompaktnejšie, tie najdôležitejšie tlačidlá sú hneď na dosah, zatiaľ čo menu so všetkými funkciami je ľahko prístupné. Klimatizácia je plne pripojiteľná k aplikácii.
Chladiaci výkon RLC:
 Späť na: Dizajnové klimatizácie

Nová Daikin Emura  - FTXJ20MS/W + RXJ20Nová séria dizajnovej, jedinečnej a očarujúcej nástennej klimatizácie Daikin Emura. Nový inovatívny dizajn má kompaktnejšie rozmery s 10% zmenšením šírky vnútornej klimatizácie.

Režim Econo s týždenným časovačom znižuje spotrebu energie, takže je možné použiť ďalšie zariadenia s veľkou spotrebou.

Klimatizácia Daikin Emura 3 je vybavená inteligentným okom s tepelným senzorom, čím poskytuje rovnomerné rozloženie teploty v miestnosti.

Táto inovatívna klimatizácia zvláda 3D prúdenie vzduchu aj funkciu Heat boost. Je vybavená vstavaným senzorom na meranie vlhkosti.

Nová vonkajšia klimatizačná jednotka má nový atraktívny gril v slonovinovej bielej farbe a zväčšený operačný rozsah – do 50°C pri chladení a až do -20°C pri vykurovaní.

Infračervené diaľkové ovládanie je dostupné vo farbe vnútornej klimatizácie. Je kompaktnejšie, tie najdôležitejšie tlačidlá sú hneď na dosah, zatiaľ čo menu so všetkými funkciami je ľahko prístupné. Klimatizácia je plne pripojiteľná k aplikácii.

 

Chladiaci výkon     

2,0 kW
Vykurovací výkon     

2,5 kW
Energetická účinnosť chladenia     

A+++
Energetická účinnosť kúrenia     

A+++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie     

8,75
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie     

5,15
Hlučnosť     

19 dBA
Chladivo     

R-32
Ovládanie cez Wifi     

áno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)     

900 x 305 x 214
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h)     

840 x 552,7 x 350
Hmotnosť vnútornej jednotky     

12 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky     

32,0 kg