Daikin Emura FTXJ20MS/W + RXJ20M

1749,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1749,00 €
Cena bez DPH 1457,50 €
Daikin Emura FTXJ20MS/W + RXJ20M je ikonická, výnimočná a rozumná klimatizácia, ktorá potvrdzuje, že klimatizácia môže byť nielen krásna na pohľad, ale aj vysoko účinná. Ak chcete aj napriek jej bezchybnému inžinierskemu riešeniu mať pod kontrolou spotrebu a teplotu domácnosti na diaľku, žiaden problém. Online ovládanie a klimatizácia sú nerozlučnými partnermi. Jednotka Daikin Emura je dostupná v bielom alebo striebornom prevedení. Rozloha miestnosti: do 20 m².
Chladiaci výkon RLC:
 Späť na: Dizajnové klimatizácie

Daikin Emura FTXJ20MS/W + RXJ20M

 

Nástenná klimatizácia Daikin Emura je kompletná klimatizácia s najvyšším faktorom účinnosti v režime vykurovania a chladenia. Jedinečnou výhodou Emury je dvojplošný inteligentný očný senzor. Senzor detekuje prítomnosť osôb v miestnosti - ak je prázdna, zariadenie prejde do režimu úspory energie, zatiaľ čo ak sa niekto objaví, klimatizácia je zapnutá a prúd vzduchu smeruje vedľa nich.

O vzduch sa stará titánový fotokatalytický filter na čistenie vzduchu, ktorý odstraňuje prach, alergény, nepríjemný zápach a škodlivé látky. Dokonalé rozdelenie vzduchu v miestnosti zaisťuje 3D prúdenie vzduchu a automatický pohyb žalúzií v horizontálnom a vertikálnom smere. Ďalej je možné nastaviť rýchlosť ventilátora v 5 stupňoch. Jednotka je vybavená tichými režimami vnútornej a vonkajšej jednotky, navyše v pohodlnom režime zaručí, že v režime chladenia nebude prievan, zatiaľ čo v režime kúrenia bude prúdenie vzduchu smerovať k podlahe, aby sa zabránilo studeným nohám. Ďalšie funkcie, ako napríklad úsporný režim, ktorý znižuje spotrebu energie, aby umožnil používanie ďalších zariadení s vysokou spotrebou energie, nočný režim a režim 3D prúdenia vzduchu, vám umožňujú udržiavať príjemné a pohodlné podmienky v miestnosti.

 

Chladiaci výkon     

2,0 kW
Vykurovací výkon     

2,5 kW
Energetická účinnosť chladenia     

A+++
Energetická účinnosť kúrenia     

A++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie     

8,73
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie     

4,61
Hlučnosť     

19 dBA
Chladivo     

R-32
Ovládanie cez Wifi     

áno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h)     

998 x 303 x 212
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h)     

765 x 550 x 285
Hmotnosť vnútornej jednotky     

12 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky     

34,0 kg