KLIMASMILE  je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť zaoberajúca sa komplexnou montážou a predajom klimatizácií a tepelných čerpadiel.Okrem klimatizačnej techniky vykonávame aj montáž   rekuperačných jednotiek .
Vykonávame záručný aj pozáručný servis nami montovaných klimatizačných a rekuperačných zariadení.


Sme členom slovenského zväzu pre chladiarenskú a klimatizačnú techniku a vlastníme všetky potrebné  certifikáty potvrdzujúce najvyššie kompetencie.

15 rokov skúseností v chladiarenskom priemysle je zárukou služieb na najvyššej úrovni vrátane profesionálneho poradenstva pri výbere správneho zariadenia, ktoré zodpovedá  potrebám individuálnych i firemných zákazníkov. Disponujeme špecializovaným a skúseným personálom a príslušným technickým vybavením, aby sme splnili aj tie najnáročnejšie projekty našich klientov.

Vždy kladieme na prvé miesto kvalitu služieb a včasnosť. Montujeme  zariadenia od známych a renomovaných spoločností:

 

DAIKIN - Daikin je prestížny japonský výrobca klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel oceňovaný na celom svete.
Ak hľadáte spoľahlivé, moderné klimatizácie, ktoré kombinujú jednoduché použitie s efektívnosťou a hospodárnosťou prevádzky - medzi produktmi tejto spoločnosti nájdete klimatizáciu pre seba.
Klimatizácia Daikin je riešením pre náročných zákazníkov.MITSHUBISHI- Značka Mitsubishi Electric patrí medzi najvýznamnejších výrobcov klimatizácií,rekuperačných zariadení a tepelných čerpadiel na svete a už viac ako 85 rokov sa teší výbornej povesti.
Vďaka dôkladnej a podrobnej znalosti potrieb zákazníkov môže ponúknuť rozsiahly sortiment najkvalitnějších produktov a technologických inovacií.

 

SINCLAIR - SINCLAIR CORPORATION LTD. sa sústreďuje na produktovú oblasť klimatizačnej techniky a  tepelných čerpadiel . Hlavným cieľom značky SINCLAIR je priniesť pohodlie do života ľudí našej modrej planéty a zároveň chrániť životné prostredie. Vďaka veľkej pozornosti venovanej výskumu, vývoju, výrobe a testovaniu výrobkov dosiahli výrobky SINCLAIR vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti.

 

SAMSUNG - Spoločnosť Samsung ako svetový líder v oblasti technológií používa neustále inovácie a objavy na priebežnú transformáciu podoby elektroniky a v oblasti úpravy vzduchu.
Vďaka ohromujúcému dizajnu a špičkovému výkonu prinášajú systémy od Samsungu revolúciu do sveta klimatizácie.
Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. je špecializovaná predajná pobočka pre systémy klimatizácie v Európe. Poskytuje energeticky úsporné produkty s dizajnom na mieru,
bezkonkurenčnou funkčnosťou a jedinečnými riešeniami inšpirovanými koncovými používateľmi.

LG - Aj klimatizáciu možno vnímať ako interiérový doplnok. Klimatizačné zariadenia LG sú toho jasným dôkazom.
Klimatizačné jednotky LG navrhli s použitím inovatívnych technológií, preto sú perfektným riešením počas horúcich letných dní.
Spoločnosť LG ponúka širokú škálu klimatizačných jednotiek, ktoré splnia aj tie najnáročnejšie požiadavky.

 

KOMFOVENT - Značka KOMFOVENT združuje skupinu 12 spoločností pôsobiacich v Litve a ďalších európskych krajinách, ktoré zamestnávajú viac ako 700 ľudí,
ktorí vyvíjajú, vyrábajú a prezentujú svoje výrobky na trhu. Jedná sa najmä o veľký sortiment efektívnych vzduchotechnických a rekuperačných jednotiek.
Kvalita výrobkov, inovácie a profesionalita zamestnancov pomohli spoločnosti KOMFOVENT presadiť sa na medzinárodných trhoch: viac ako 75% vyrobeného tovaru sa vyváža do viac ako 30 krajín sveta. 

 

FLEXIT - Flexit je nórska spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vetranie domácností –systémy ventilácie čistého, čerstvého vzduchu pre zdravé vnútorné prostredie. Flexit je lídrom na trhu v oblasti vetrania domácností a od roku 1974 dodáva riešenia ventilácie pre nórske domy
 a všetky produkty sú vhodné aj pre náročné klimatické podmienky, sú dôkladne testované a v súlade s najnovšími normami

 

Našim cieľom je vývoj, ktorý nám umožňuje neustále zvyšovať počet spokojných zákazníkov poskytovaním služieb najvyššej kvality. Je to náš záväzok a zvedavosť pri spoznávaní nových, energeticky úsporných ventilačných a klimatizačných systémov, vďaka ktorým nám toľko zákazníkov dôveruje!