Nástenná klimatizácia LG Artcool Mirror UV NANO AC09BH.NSJ s WIFI 2,5kW

1250,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1250,00 €
Cena bez DPH 1041,67 €
ID tovaru: 131
Klimatizácia LG Artcool Mirror UV NANO AC09BH.NSJ/I-AC09BH.UA3/O vnútorná a vonkajšia jednotka komplet Nástenná klimatizačná jednotka LG Artcool Mirror UV NANO predstavuje dizajnovú novinku z dielne LG. Vnútorná jednotka disponuje v prednej časti zrkadlovým sklom, ktoré zdôrazňuje integritu interiéru. Hneď na prvý pohľad Vás zaujme jej elegantný čierny dizajn. Medzi čiernym bočným panelom a zrkadlovým sklom vyplňuje priestor šedý panel. Vynovená technológia UV NANOTM na odstraňovanie mikročastíc (výrusy, alergény, baktérie) z ovzdušia. Vďaka novým a účinnejším filtrom, ionizátoru a technológii UV NANO sa sterilizuje povrch ventilátora a zabraňuje množeniu mikroorganizmov.
Chladiaci výkon
 Späť na: Dizajnové klimatizácie

LG Artcool Mirror UV NANO AC09BH s chladiacim výkonom 2,5 kWbude ideálnym štýlovým doplnkom vašej obývačky alebo kancelárie s rozlohou do 25 m2.

    Tichý režim a energetická trieda A++
    zabudované WIFI
    Aktívne riadenie energie - Prispôsobuje úroveň spotreby energie a chladiacej kapacity reguláciou maximálnej frekvencie motora kompresora
    Gold Fin - Antikorózna úprava chráni povrch tepelného výmenníka pred zbytočným opotrebovaním a koróziou a predlžuje jeho životnosť
    Samočistenie - Automatické čistenie zabraňuje vzniku baktérií a plesní v tepelnom výmenníku. Interiér klimatizačného zariadenia je udržovaný čistý vysušovaním výmenníka tepla a sterilizáciou interiéru.
    PLASMASTER Ionizer PLUS - Silný plazmový ionizátor Vás chráni pred pachmi a škodlivými látkami vo vzduchu s viac ako 3 miliónmi iónov na sterilizáciu nielen vzduchu predchádzajúceho cez klimatizačné zariadenie, ale aj okolitých      povrchov pre bezpečnejšie a čistejšie prostredie.
    Dvojitý ochranný filter -  Filter na zachytenie prachu a baktérií eliminuje až 99% baktérií zo vzduchu behom 18 hodín. Jednoducho sa odpája a je umyvateľný.
    JET mód - Chladný prúd vzduchu prichádza do všetkých kútov miestnosti. LG klimatizačné jednotky poskytujú optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie chladenie miestnosti a zároveň rovnomerné dodávanie chladného vzduchu v každom smere.
    Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre uživateľa tým, že znižuje hladinu hluku až io 3dB. Extrémne nízka hladina hluku len 17 dBA - vďaka BLDC motoru, ventilátoru so šikmými lopatkami a nízkovybračným kompresorom.
    4-cestný Swing - distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostane do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná.
    Komfortný vzduch - poskytuje jemný a pohodlný vzduch do vášho obytného priestoru. Zabezpečuje ju automatické nastavenie výfukového uhla a prúdu vzduchu.
    Smart diagnostika - Umožňuje použivateľovi systému skontrolovať pomocou smartfónu nastavenie, inštaláciu alebo riešiť prípadné problémy. Pre jednotlivé modely sa špecifikácie môžu líšiť.
    JET mód - Chladný vzduch sa dostane do všetkých kútov miestnosti a udržuje priestor v pohode a pohodlí. Klimatizačné jednotky LG poskytujú optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorá umožňuje rýchlejšie chladenie miestnosti a zároveň rovnomerné dodávanie chladného vzduchu v každom smere.

 

Vnútorná / Vonkajšia jednotka
Chladiaci výkon     2,5 kW
Vykurovací výkon     3,3 kW
Energetická trieda - chl./vyk.     A++/A+
Sezónna účinnosti - SEER/SCOP     7,0/4,0 W/W
Prevádzkový rozsah - chladenie     -10 až +48 °C
Prevádzkový rozsah - vykurovanie     -10 až +24 °C
Rozloha miestnosti     do 25 m²
Ročná spotreba el.energie     chladenie - 125 kúrenie - 875 kWh
Záruka     3 roky
Vnútorná jednotka
Hlučnosť - min/max     19/41 dB(A)
Rozmery (VxŠxH)     308x837x192 mm
Hmotnosť     9,9/25,1 kg
Vonkajšia jednotka
Hlučnosť - max     59 dB(A)
Rozmery (VxŠxH)     483x717x230 mm
Typ chladiva     R32