Daikin vonkajšia jednotka 3MXM68M(6,8kW) + 3x vnútorná jednotka Comfora FTXP25M(3x2,5kW)

3300,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 3300,00 €
Cena bez DPH 2750,00 €
ID tovaru: 96
Klimatizácia multisplit 3 x vnútorná jednotka Daikin Comfora FTXP25M- 2,5kW + 1 x vonkajšia jednotka 3MXM68M - 6,8kW. Zostava určená pre tri miestnosti do 25 m2 s jednou vonkajšou jednotkou.Možnosť kombinovať rôzne typy vnútorných jednotiek Daikin(comfora,perfera,emura,stylish...).Pre presnú cenovú ponuku na mieru nás prosím kontaktovať.
 Späť na: Klimatizácia Multi Split

Daikin vonkajšia jednotka 3MXM68M + 3x vnútorná jednotka Comfora FTXP25M

 

Klimatizácia Daikin je moderná klimatizácia pre optimálnu vnútornú klímu. Výberom tejto klimatizácie určite nespravíte chybu. Má nenápadný a moderný dizajn v bielom prevedení, ktoré splynie so stenou a nenarušuje interiér. Pre ideálnu distribúciu vzduchu je možné nastaviť polohu klapiek horizontálne a vertikálne. Vertikálna poloha sa nastavuje pomocou ovládača. Horizontálna poloha sa nastavuje manuálne. Je možné nastavenie dvoch odlišných horizontálnych smerov fúkania zároveň. Medzi jej hlavné funkcie patrí chladenie, kúrenie a odvlhčovanie. Samozrejmosťou je infračervené diaľkové ovládanie a veľmi tichý režim prevádzky klimatizácie.

24h časovač
Časovač umožňuje nastaviť zapnutie a vypnutie klimatizácie vo zvolenom čase. Dá sa nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas, kedy sa vypne.

Online ovládač
Klimatizáciu je možné v ľubovoľnom čase a z ktoréhokoľvek miesta ovládať prostredníctvom vášho smartphonu alebo tabletu.

Turbo režim
Režim umožňuje zvoliť rýchle zohriatie alebo ochladenie miestnosti. Po jeho vypnutí sa jednotka vráti do prednastaveného režimu.

Titan apatit fotokatalický filter
Filter dokonale odstraňuje mikroskopické častice zo vzduchu. Rozkladá pachy, pomáha predchádzať šíreniu a rozmnožovaniu baktérií a vírusov, a zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.

 

Rozloha miestností
    
3 x 25 m2


Chladiaci výkon


3 x 2,50 kW

Vykurovací výkon


3 x  2,80 kW

Energetická trieda


  A+++

 Vzduchový filter


 Titan apatit fotokatalycký filter

SEER/SCOP


 8,66 / 4,64