Daikin Comfora FTXP20M+RXP20M

1100,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 1100,00 €
Cena bez DPH 916,67 €
ID tovaru: 25
Daikin Comfora FTXP20M+RXP20M má moderný a elegantný dizajn vhodný do každého interiéru,je vhodná do spálne vďaka nízkej hlučnosti modelu od 19 dB.Vhodná na rozlohu miestnosti do 20m².
Chladiaci výkon RLC:
 Späť na: Nástenné klimatizácie

Daikin Comfora FTXP20M+RXP20M

Režim Econo
Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

Režim komfortného prúdenia
Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.

Režim zvýšeného výkonu
Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

Tichá prevádzka vnútornej jednotky
Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19 dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá.

Možnosť On-line ovládania (voliteľné príslušenstvo: Wi-Fi adaptér BRP069B45 )

Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu žiadneho zvláštneho príslušenstva, dostupná musí byť len lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do sof stikovanej domácej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné.

Titánový apatitový fotokatalytický vzduchový filter
Čistenie vzduchu pomocou nenápadných ale nádherných chemických reakcií: najskôr vápenno-hydroxyapatititová vrstva vo filtri absorbuje baktérie, vírusy, amoniak, oxid dusíka a iných škodlivých látok. Potom oxid titaničitý, aktivovaný pôsobením denného svetla, vygeneruje hydroxilové radikály rozpúšťajúce absorbované látky na neškodnú vodu a oxid uhličitý. Úplne bez povšimnutia, s výnimkou čerstvého a čistého vzduchu vo vnútri miestnosti.

Multi-Split aplikácie
Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

Energeticky úsporná prevádzka
Znižuje spotrebu prúdu o približne 80% pri prevádzke v pohotovostnom režime. Ak vnútorná jednotka na viac ako 20 minút nerozpozná prítomnosť osôb v miestnosti, automaticky sa prepne do režimu úspory prúdu.

Režim nočného nastavenia
Šetrí energiu tým, že zabraňuje prechladeniu alebo prehriatiu počas noci.

Iba ventilátor
Jednotku je možné použiť ako ventilátor, ktorý fúka vzduch bez ohrievania či chladenia.

Automatická regulácia ventilátora
Táto funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Automatický reštart
Klimatizácia sa po vypadnutí prúdu znovu automaticky zapne do predvoleného nastavenia.

3D prúdenie vzduchu
Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

Autodiagnostika
Zariadenie pri poruche samo určí príčinu poruchy a pomocou chybových kódov oznámi svoj stav.

Časovač
Môžete nastaviť pevné časy zapnutia a vypnutia klimatizácie.

Chladiaci výkon: 2,0 kW
Vykurovací výkon: 2,5 kW
Energetická účinnosť chladenia: A+++
Energetická účinnosť kúrenia: A++
Sezónna účinnosť - SEER chladenie: 6,79
Sezónna účinnosť - SCOP kúrenie: 4,65
Hlučnosť: 19 dBA
Chladivo: R-32
Ovládanie cez Wifi: áno
Rozmery vnútornej jednotky (š x v x h): 770 x 286 x 225
Rozmery vonkajšej jednotky (š x v x h): 765 x 550 x 285
Hmotnosť vnútornej jednotky: 9 kg
Hmotnosť vonkajšej jednotky: 32kg
Filter: Titánium apatitový deodorizačný filter a Strieborný filter