Potrubie FLEX PROFI 160/135 s obsahom striebra

12,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 12,00 €
Cena bez DPH 10,00 €
ID tovaru: 197
Potrubie FLEX PROFI 160/135.Vysokoflexibilné antibakteriálne a antistatické potrubie FLEX PROFI s obsahom striebra v množstve 20ppm v matrici polyméru, ktoré zabezpečí čistý povrch potrubia bez baktérií a vírusov a je tou správnou voľbou pre váš ventilačný systém. Slúži na prepojenie rekuperačnej jednotky s exteriérom,kedy je nutné potrubie zaizolovať ,odporúčame s izolovaným návlekom ISOLVAC160/50mm.Jeho životnosť je niekoľkokrát vyššia pretože je menej náročné na údržbu ako u častejšie používaného flexibilného hliníkového potrubia alebo u EPE potrubia vyrobeného z expandovaného polyetylénu.
 Späť na: Flexibilné potrubie

Potrubie FLEX PROFI 160/135 s obsahom striebra

 

Čierna farba


Bakteriostatické


20 ppm striebra


Priemer 160/135 mm

           200/175 mm ( cena 21,- EUR/bm s DPH )


Cena je za 1 meter potrubia

Minimálny odber 5 metrov

0,25 m min. polomer ohybu

Hladký vnútorný povrch

Vonkajší priemer cca 160 mm

Vnútorný priemer 135 mm
 

 

Vsokoflexibilné potrubie s nízkym rádiusom ohybu určené na prenos vzduchu vo ventilačných a rekuperačných systémoch vetrania. Ponúka možnosti inštalácie bez potreby použitia prídavných napájacích dielcov a tvaroviek.

Skladba vnútornej steny dosahuje mechanickú odolnosť voči stlačeniu do úrovne 450 N, umožňuje tak inštalovať potrubie do montážnej konštrukcie.

Dvojstenná štruktúra potrubia  eliminuje hluk spôsobený prúdiacim vzduchom a zároveň poskytuje tepelnú izoláciu. Použité materiály sú vhodné na použitie s potravinami.

Aplikácia striebra zabraňuje pôsobeniu baktérií. Baktericídne vlastnosti a technické parametre potrubia potvrdili nezávislé akreditované laboratóriá. Výrobok má hygienické osvedčenie od National Institute of Public Health.