Potrubie FLEX PROFI 160 s obsahom striebra

11,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 11,00 €
Cena bez DPH 9,17 €
ID tovaru: 197
Potrubie FLEX PROFI 160.Vysokoflexibilné bakteriostatické potrubie FLEX PROFI s obsahom striebra v množstve 20ppm v matrici polyméru, ktoré zabezpečí čistý povrch potrubia bez baktérií a vírusov je tou správnou voľbou pre váš ventilačný systém. Balenie obsahuje 25 metrov potrubia. Slúži na prepojenie rekuperácie s rozdeľovacím boxom a s exteriérom,kedy je nutné potrubie zaizolovať.Cena je za 1 meter potrubia.
 Späť na: Flexibilné potrubie

Potrubie FLEX PROFI 160 s obsahom striebra

 

Čierna farba


Bakteriostatické


20 ppm striebra


Priemer 75/90/160/200 mm


50m v balení


0,25 m min. polomer ohybu


Antistatická úprava


Hladký vnútorný povrch

 

 

Vsokoflexibilné potrubie s nízkym rádiusom ohybu určené na prenos vzduchu vo ventilačných a rekuperačných systémoch vetrania. Ponúka možnosti inštalácie bez potreby použitia prídavných napájacích dielcov a tvaroviek.

Skladba vnútornej steny dosahuje mechanickú odolnosť voči stlačeniu do úrovne 450 N, umožňuje tak inštalovať potrubie do montážnej konštrukcie.

Dvojstenná štruktúra potrubia  eliminuje hluk spôsobený prúdiacim vzduchom a zároveň poskytuje tepelnú izoláciu. Použité materiály sú vhodné na použitie s potravinami.

Aplikácia striebra zabraňuje pôsobeniu baktérií. Baktericídne vlastnosti a technické parametre potrubia potvrdili nezávislé akreditované laboratóriá. Výrobok má hygienické osvedčenie od National Institute of Public Health.