Lokálna rekuperačná jednotka Flexit Roomie ONE WiFi

920,00 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 920,00 €
Cena bez DPH 766,67 €
ID tovaru: 172
Lokálna rekuperačná jednotka Flexit Roomie ONE WiFi Lokálna rekuperačná jednotka Flexit Roomie ONE Wifi poskytuje optimálne vetranie s rekuperáciou tepla v jednolôžkových izbách. Teplo sa získava z odpadového vzduchu v keramickom regenerátore tepla, ktorý súčasne dodáva temperovaný a filtrovaný privádzaný vzduch
 Späť na: Lokálne rekuperácie

Lokálna rekuperačná jednotka Flexit Roomie ONE WiFi

 

 

Lepšia vnútorná klíma


Stále viac času trávime v interiéroch. Dobrá a zdravá vnútorná klíma je nevyhnutná, ak máme optimálne fungovať v každodennom živote. Ak je vnútorná klíma zlá, hrozia nebezpečné choroby dýchacích ciest a ďalšie zdravotné problémy a z dlhodobého hľadiska horšia kvalita života. Preto spoločnosť Flexit vyvinula zdravé a energeticky efektívne riešenia pre celý dom.
Vyvážené vetranie so spätným získavaním tepla


Vyvážené vetranie zaisťuje dobrú vnútornú klímu vo všetkých miestnostiach po celý rok. Do domu sa dodáva čistý, čerstvý vzduch so správnou teplotou a použitý vnútorný vzduch sa odvádza. Vnútorný vzduch je tak udržiavaný, čerstvý, čistý a zabezpečuje vysoký komfort. Šetríte energiu, pretože sa rekuperuje teplo z ventilačného vzduchu.
Jednoizbové ventilátory – Vyvážené vetranie jednej miestnosti


Jednopriestorové ventilátory Flexit vám ponúkajú vyvážené jednopriestorové vetranie so spätným získavaním tepla. To poskytuje zdravé a pohodlnejšie vnútorné prostredie. Jednopriestorové ventilátory sú alternatívnym riešením pre jednolôžkové izby v domoch, kde nie je možné inštalovať úplný ventilačný systém. Jednopriestorové ventilátory Flexit môžu byť inštalované jednotlivo, vo dvojiciach alebo s niekoľkými v sérii.