Hlavnou oblasťou našej činnosti, na ktorú sa špecializujeme, je klimatizácia a služby spojené s nimi ako sú: montáž klimatizácie, čistenie klimatizácie a starostlivosť o ňu, predaj klimatizácií a podpora. Našim klientom, ktorý majú záujem o naše služby, ponúkame za veľmi atraktívne ceny sady klimatizácií Daikin, Samsung, Sinclair, ale aj ďalšie osvedčené značky klimatizácií od najlepších svetových výrobcov, ktorý sa zaoberajú výrobou klimatizácií.

Klimatizácie Levice = www.klimasmile.sk

Ak hľadáte tú správnu klimatizáciu pre seba a naša ponuka Vás zaujala, odporúčame Vám priamy kontakt s našim špecialistom na telefónnom čísle 0907 616 669 alebo emailom za účelom získania všetkých potrebných informácií o dostupnosti vybraných výrobkov a podpory ohľadom správneho výberu klimatizácie. Klimatizácie Levice www.klimasmile.sk Vám zabezpečujú predaj, montáž, čistenie a servis klimatizácií v meste Levice a blízkom okolí. Ak máte záujem o väčšie množstvo inštalácií klimatizácií, vieme sa vzájomne dohodnúť a zrealizovať montáž klimatizácie aj mimo Levíc.

Predaj, montáž, čistenie, servis a poradenstvo klimatizácií Levice

Naše služby, ktoré ku klimatizáciám poskytujeme, pokrývajú komplexne:
- návrh klimatizačného systému na základe potrieb zákazníka
- výber zariadení, z veľmi širokej ponuky produktov, od mnohých najlepších svetových výrobcov ako sú DAIKIN, SINCLAIR, SAMSUNG, MITSHUBISHI a LG
- montáž klimatizácie - akýkoľvek systém dostupný na trhu
- krátke dodacie lehoty v meste Levice

Sme schopní splniť každú výzvu, aby sme našim klientom zabezpečili pohodlie v klimatizovanom prostredí doma alebo v práci. Komplikovaná montáž je pre nás výzvou. Preto využite naše služby, ktoré poskytujeme predovšetkým v meste Levice, ako aj v celom levickom okrese a blízkom okolí. Hľadáte profesionálov vo svojom obore a chcete byť s Vašou klimatizáciou a jej montážou spokojný? Tak ste na správnej adrese. Neváhajte nás teda kontaktovať a využite naše služby v oblasti klimatizácií a my zabezpečíme Vašu úplnú spokojnosť.

Klimatizácia Levice, nové technológie klimatizácií

Od roku 2018 predstavujeme rad jednotiek, ktoré využívajú najnovšie riešenie, ktorým je zavedenie chladiva R32 namiesto chladiva R410A používaného v posledných rokoch. Samozrejme, v závislosti od výrobcu klimatizácie, sa táto technológia bude volať inak. Napríklad výrobca klimatizácií Daikin ju nazýva Bluevolution. V dnešnej dobe však musí mať tento program vo svojej ponuke implementovaný každý seriózny výrobca, s ktorým spolupracujeme. Sú to napríklad výrobcovia ako: Sinclair, LG, Mishubishi alebo Samsung.

Ako výhody zavedenia nového systému s chladivom R 32 uvádzajú výrobcovia klimatizácií hlavne redukciu externých zariadení, širší rozsah prevádzky (teploty), ľahší proces inštalácie, nižšie prevádzkové náklady, ale aj oveľa lepší dopad na životné prostredie. Kvalita ovzdušia sa v našom prostredí Levice ale aj na celom Slovensku s pribúdajúcou dopravou a ďalšími škodlivými vplyvmi zhoršuje a preto je vhodné dbať pri výbere klimatizácie, aby v nej bolo použité chladivo R32, ktorého dopady na životné prostredia sú oveľa lepšie. Znížený GWP (potenciál globálneho otepľovania) je spôsobený hlavne znížením množstva chladiva použitého v jednotke. Klimatizácia má mimoriadny význam z dôvodu kvality vzduchu. Nové technológie a riešenia preto zahŕňajú nielen použitie nového chladiva, ale aj vylepšenie procesov filtrovania a čistenia vzduchu vďaka klimatizácií.